loader

Svadobné fotenie a svadobné portréty

  

Aj Vám behá po rozume otázka, ako zažiariť a mať tie najkrajšie svadobné fotky?

Dôležitú rolu pri fotení svadby nezohráva iba svadobný fotograf, ale hlavne nájdenie vhodného miesta. Každý by chcel mať originálne svadobné fotografie, preto si treba dať záležať pri výbere a nič nepodceniť. Svadba je v našom živote veľmi výnimočná udalosť a fotografie sú jej neoddeliteľná súčasť.

Fotenie svadby nemusí byť nudné a môže sa stať aj zábavou! Najlepšie fotky sú také, ktoré obsahujú pózy, kde sa nepozeráte priamo do fotoaparátu. Vyzerajú potom prirodzene ako z rozprávky.

    

Čoraz viac mladomanželov preferuje netradičné miesta, čo fotografiám dodáva viac emócií a vyvoláva pozitívne pocity. Veľmi obľúbené sú tiež aj hrady a zámky či ich zrúcaniny, vidiek, parky a záhrady či pokojne miesto pred domom alebo kostolom.

Fotografovanie môže prebiehať počas svadobného dňa, ale je možné aj mimo neho. Ako Váš fotograf na svadbu Vám s výberom miesta veľmi rada pomôžem či poskytnem kompletné zachytenie momentov počas celej svadby. Inšpirovať sa môžete napríklad svadobnými fotkami v mojom portfóliu.

Je Váš sen nafotiť svadobné portréty niekde na vysnívanom mieste v zahraničí? Žiadny problém, stačí ma kontaktovať v dostatočnom predstihu.

     

Zdroj foto: Nina Vančová gallery